Crying in H Mart

€10.90

Daudzums

Autors:
Michelle Zauner
Ražotājs:
Pan Macmillan
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529033793
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
256
One of Barack Obama's Favorite Books of 2021.

The New York Times bestseller from the Grammy-nominated indie rockstar Japanese Breakfast, an unflinching, deeply moving memoir about growing up mixed-race, Korean food, losing her Korean mother, and forging her own identity in the wake of her loss.

In this exquisite story of family, food, grief, and endurance, Michelle Zauner proves herself far more than a dazzling singer, songwriter, and guitarist. With humour and heart, she tells of growing up the only Asian-American kid at her school in Eugene, Oregon; of struggling with her mother's particular, high expectations of her; of a painful adolescence; of treasured months spent in her grandmother's tiny apartment in Seoul, where she and her mother would bond, late at night, over heaping plates of food.

As she grew up, moving to the east coast for college, finding work in the restaurant industry, performing gigs with her fledgling band - and meeting the man who would become her husband - her Koreanness began to feel ever more distant, even as she found the life she wanted to live.

It was her mother's diagnosis of terminal pancreatic cancer, when Michelle was twenty-five, that forced a reckoning with her identity and brought her to reclaim the gifts of taste, language, and history her mother had given her.

Vivacious, lyrical and honest, Michelle Zauner's voice is as radiantly alive on the page as it is onstage. Rich with intimate anecdotes that will resonate widely, Crying in H Mart is a book to cherish, share, and reread.


------------------------------------------------------------------------
Viena no Baraka Obamas 2021. gada iecienītākajām grāmatām.

New York Times bestsellers no Grammy balvai nominētās indie rokzvaigznes Japanese Breakfast — drosmīgs, dziļi aizkustinošs memuārs par pieaugšanu jauktas rases pārstāvjiem, korejiešu ēdienu, mātes - korejietes - zaudēšanu un savas identitātes veidošanu pēc zaudējuma.

Šajā izsmalcinātajā stāstā par ģimeni, ēdienu, bēdām un izturību Mišela Zaunere sevi pierāda daudz vairāk nekā žilbinoša dziedātāja, dziesmu autore un ģitāriste. Ar humoru un sirsnīgi viņa stāsta par to, kā viņa savā skolā Jūdžinā, Oregonas štatā, uzaug kā vienīgais Āzijas izcelsmes amerikāņu bērns; cīnās ar mātes īpašajām, lielajām cerībām uz viņu; par sāpīgu pusaudža vecumu; par dārgajiem mēnešiem, kas pavadīti viņas vecmāmiņas mazajā dzīvoklī Seulā, kur viņa un viņas māte veidoja savstarpēju saikni, vēlu vakarā krāmējot kaudzē ēdienu šķīvjus.

Kad viņa uzauga, pārcēlās uz austrumu krastu, lai studētu, atrastu darbu restorānu industrijā, uzstājās kopā ar savu jauno grupu - un satiekot vīrieti, kurš kļūs par viņas vīru - viņas korejiskums sāka justies arvien tālāks, pat kad viņa uzsāka dzīvi, kādu vēlējās dzīvot.

Tieši viņas mātes diagnoze – termināls aizkuņģa dziedzera vēzis, kad Mišelai bija divdesmit pieci gadi, lika viņai atgūt savu identitāti un lika viņai atgūt garšas, valodas un vēstures dāvanas, ko viņai bija devusi māte.

Dzīvespriecīgā, liriskā un godīgā Mišelas Zauneres balss ir tikpat dzīva kā uz skatuves. "Crying in H Mart" ir bagāta ar intīmām anekdotēm, kas radīs plašu rezonansi, un tā ir grāmata, ko lolot, ar ko dalīties un pārlasīt.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.