Greenlights

€18.90

Daudzums

Autors:
Matthew McConaughey
Ražotājs:
Headline Publishing Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781472280848
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
From the Academy Award (R)-winning actor, an unconventional memoir filled with raucous stories, outlaw wisdom, and lessons learned the hard way about living with greater satisfaction.

I've been in this life for fifty years, been trying to work out its riddle for forty-two, and been keeping diaries of clues to that riddle for the last thirty-five. Notes about successes and failures, joys and sorrows, things that made me marvel, and things that made me laugh out loud. How to be fair. How to have less stress. How to have fun. How to hurt people less. How to get hurt less. How to be a good man. How to have meaning in life. How to be more me.

Recently, I worked up the courage to sit down with those diaries. I found stories I experienced, lessons I learned and forgot, poems, prayers, prescriptions, beliefs about what matters, some great photographs, and a whole bunch of bumper stickers. I found a reliable theme, an approach to living that gave me more satisfaction, at the time, and still: If you know how, and when, to deal with life's challenges - how to get relative with the inevitable - you can enjoy a state of success I call 'catching greenlights.'

So I took a one-way ticket to the desert and wrote this book: an album, a record, a story of my life so far. This is fifty years of my sights and seens, felts and figured-outs, cools and shamefuls. Graces, truths, and beauties of brutality. Getting away withs, getting caughts, and getting wets while trying to dance between the raindrops.

Hopefully, it's medicine that tastes good, a couple of aspirin instead of the infirmary, a spaceship to Mars without needing your pilot's license, going to church without having to be born again, and laughing through the tears.

It's a love letter. To life.

It's also a guide to catching more greenlights-and to realising that the yellows and reds eventually turn green too.

Good luck.
------------------------------------------------------------------------
No Kinoakadēmijas balvu ieguvušā aktiera netradicionāli memuāri bija piepildīti ar nežēlīgiem stāstiem, likumpārkāpuma gudrību un gūtajām atziņām, kā dzīvot ar lielāku gandarījumu.

Esmu bijis šajā dzīvē jau piecdesmit gadus, četrdesmit divus gadus mēģināju noskaidrot tās mīklu un pēdējos trīsdesmit piecus gadus glabāju dienasgrāmatas par šīs mīklas norādēm. Piezīmes par panākumiem un neveiksmēm, priekiem un bēdām, lietām, kas lika man brīnīties, un lietām, kas lika man skaļi smieties. Kā būt taisnīgam. Kā mazināt stresu. Kā izklaidēties. Kā mazāk sāpināt cilvēkus. Kā mazāk savainoties. Kā būt labam cilvēkam. Kā iegūt dzīves jēgu. Kā būt vairāk man.

Nesen es ieguvu drosmi apsēsties ar šīm dienasgrāmatām. Es atradu pieredzētus stāstus, mācības un aizmirsu, dzejoļus, lūgšanas, receptes, uzskatus par to, kas ir svarīgi, dažas lieliskas fotogrāfijas un veselu virkni buferu uzlīmju. Es atradu uzticamu tēmu, pieeju dzīvošanai, kas man deva lielāku gandarījumu tajā laikā un joprojām: Ja jūs zināt, kā un kad risināt dzīves izaicinājumus - kā samierināties ar neizbēgamo - jūs varat izbaudīt stāvokli panākumus es saucu par “zaļo lukturu ķeršanu”.

Tāpēc es paņēmu vienvirziena biļeti uz tuksnesi un uzrakstīju šo grāmatu: albumu, ierakstu, stāstu par savu līdzšinējo dzīvi. Šis ir piecdesmit gadu no maniem skatiem un redzējumiem, filciem un izdomātajiem, atdzesētajiem un apkaunojošajiem. Žēlastības, patiesības un brutalitātes skaistumi. Izkļūšana kopā ar ķepām un slapšana, mēģinot dejot starp lietus pilieniem.

Cerams, ka tās ir zāles, kas garšo, pāris aspirīna slimnīcas vietā, kosmosa kuģis uz Marsu, neprasot jūsu pilota licenci, iet uz baznīcu bez piedzimšanas un smieties caur asarām.

Tā ir mīlestības vēstule. Uz dzīvību.

Tas ir arī ceļvedis, lai uzzinātu vairāk zaļo gaismu un saprastu, ka arī dzeltenie un sarkanie kļūst zaļi.

Lai veicas.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.