Human Hacking : Win Friends, Influence People, and Leave Them Better Off for Having Met You

€31.90

Daudzums

Autors:
Christopher Hadnagy, Seth Schulman
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780063001787
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
288
A global security expert draws on psychological insights to help you master the art of social engineering—human hacking. Make friends, influence people, and leave them feeling better for having met you by being more empathetic, generous, and kind.

Eroding social conventions, technology, and rapid economic change are making human beings more stressed and socially awkward and isolated than ever. We live in our own bubbles, reluctant to connect, and feeling increasingly powerless, insecure, and apprehensive when communicating with others.

A pioneer in the field of social engineering and a master hacker, Christopher Hadnagy specializes in understanding how malicious attackers exploit principles of human communication to access information and resources through manipulation and deceit. Now, he shows you how to use social engineering as a force for good—to help you regain your confidence and control. Human Hacking provides tools that will help you establish rapport with strangers, use body language and verbal cues to your advantage, steer conversations and influence other’s decisions, and protect yourself from manipulators. Ultimately, you’ll become far more self-aware about how you’re presenting yourself—and able to use it to improve your life. 

Hadnagy includes lessons and interactive “missions”—exercises spread throughout the book to help you learn the skills, practice them, and master them. With Human Hacking, you’ll soon be winning friends, influencing people, and achieving your goals.
--------------------------------------------
Globālais drošības eksperts izmanto psiholoģiskas atziņas, lai palīdzētu jums apgūt sociālās inženierijas mākslu - cilvēku uzlaušanu. Iegūstiet draugus, ietekmējiet cilvēkus un ļaujiet viņiem justies labāk, satiekot jūs, būdami empātiskāki, dāsnāki un laipnāki.

Sabrukušo sociālo konvenciju, tehnoloģiju un straujo ekonomisko pārmaiņu dēļ cilvēki kļūst vairāk saspringti un sociāli neērti un izolēti nekā jebkad agrāk. Mēs dzīvojam paši savos burbuļos, nevēlamies savienoties un sazināties ar citiem, jūtamies arvien bezspēcīgāki, nedrošāki un vairāk nobažījušies.

Pionieris sociālās inženierijas jomā un hakeru meistars Kristofers Hadnagijs specializējas izpratnē, kā ļaunprātīgi uzbrucēji izmanto cilvēku saziņas principus, lai piekļūtu informācijai un resursiem, izmantojot manipulācijas un viltu. Tagad viņš parāda, kā izmantot sociālo inženieriju kā labu spēku - lai palīdzētu jums atgūt pārliecību un kontroli. Grāmata nodrošina rīkus, kas palīdzēs jums izveidot saikni ar svešiniekiem, izmantot ķermeņa valodu un verbālas norādes savā labā, vadīt sarunas un ietekmēt citu lēmumus, kā arī pasargāt sevi no manipulatoriem. Galu galā jūs kļūsiet daudz pašapzinīgāks par to, kā jūs sevi prezentējat, un varēsit to izmantot savas dzīves uzlabošanai.

Hadnagy ietver nodarbības un interaktīvas “misijas” - vingrinājumus, viscaur grāmatā, lai palīdzētu jums iemācīties prasmes, tās praktizēt un apgūt. Izmantojot Human Hacking, jūs drīz iegūsit draugus, ietekmēsit cilvēkus un sasniegsiet savus mērķus.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.