Kleptopia : How Dirty Money is Conquering the World

€12.90

Daudzums

Autors:
Tom Burgis
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780008308384
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
336
Kleptopia follows the dirty money that is flooding the global economy, emboldening dictators and poisoning democracies. From the Kremlin to Beijing, Harare to Riyadh, Paris to the Trump White House, it shows how the thieves are uniting - and the terrible human cost. A body in a burned-out Audi.

Workers riddled with bullets in the Kazakh desert. A rigged election in Zimbabwe. A British banker silenced and humiliated for trying to expose the truth about the City of London - the world's piggy bank for blood money.

Riveting, horrifying and written like fiction, this book shows that while we are looking the other way, all that we hold most dear is being stolen.
--------------------------------------------
Kleptopija seko netīrai naudai, kas pārpludina pasaules ekonomiku, iedrošinot diktatorus un saindējot demokrātijas. Sākot no Kremļa līdz Pekinai, Hararei līdz Rijādai, Parīzei un beidzot ar Trampa Balto namu, tas parāda, kā zagļi apvienojas - un šausmīgās cilvēku izmaksas. Ķermenis izdegušajā Audi.

Strādnieki, pilni ar lodēm, Kazahstānas tuksnesī. Krāpnieciskas vēlēšanas Zimbabvē. Kāds britu baņķieris apklusināts un pazemots par mēģinājumu atklāt patiesību par Londonas pilsētu - pasaules cūcisko banku, kas pirkta par asins naudu.

Aizraujoša, šausminoša un rakstīta kā daiļliteratūra, šī grāmata parāda, ka, kamēr mēs skatāmies uz citu pusi, tiek nozagts viss, kas mums ir visdārgākais.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.