Outraged : Why Everyone is Shouting and No One is Talking

AKCIJA
€14.99
€9.00

Daudzums

Autors:
Ashley \'Dotty\' Charles
Ražotājs:
Bloomsbury Publishing PLC
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781526605030
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
176
A candid exploration of the state of outrage in our culture, how it debases our civil discourse, and how we can channel it back into the fights that matter, from radio host and activist Ashley "Dotty" Charles.

We're living in a post-modern utopia of sorts, where thanks to our resolute predecessors, we've checked a bunch of items off our outrage shopping list. Slavery? Abolished. Apartheid? Not anymore buddy. Women's suffrage? Nailed it. But what do you do when you keep winning your battles? Well, you pick new ones, of course.

Ours is a society where many get by on provocation, the tactless but effective tool of peddling outrage--and we all too quickly take the bait. If outrage has become abundant, activism has definitely become subdued. Are we so exhausted from our hashtags that we simply don't have the energy to be outraged in the real world? Or are we simply pretending to be bothered?

There is still much to be outraged by in our final frontier--the gender pay gap, racial bias, gun control--but in order to enact change, we must learn to channel our responses. Passionate, funny and unrelentingly wise, this is the essential guide to living through the age of outrage.

-----------------------------------------------------------------------------

Raidījuma vadītāja un aktīvista Ešlija "Dotija" Čārlza atklāta izpēte par mūsu kultūras sašutuma stāvokli, kā tas iznīcina mūsu pilsonisko diskursu un kā mēs varam to novirzīt svarīgajās cīņās.

Mēs dzīvojam postmodernā veida utopijā, kur, pateicoties mūsu apņēmīgajiem priekšgājējiem, mēs esam pārbaudījuši virkni priekšmetu no mūsu sašutuma iepirkumu saraksta. Verdzība? Atcelts. Aparteīds? Vairs ne draugs. Sieviešu vēlēšanu tiesības? To pienagloja. Bet ko jūs darāt, turpinot uzvarēt cīņās? Nu, jūs, protams, izvēlaties jaunus.

Mūsējie ir sabiedrība, kurā daudzi tiek galā ar provokāciju, netaktisku, bet efektīvu sašutuma rīku - un mēs pārāk ātri uzņemam ēsmu. Ja sašutums ir kļuvis pārpilns, aktīvisms noteikti ir apslāpēts. Vai mēs esam tik izsmelti no savām hashtagām, ka mums vienkārši nav enerģijas, lai sašutumu paustu reālajā pasaulē? Vai arī mēs vienkārši izliekamies, ka mūs traucē?

Mūsu galīgajā pierobežā joprojām ir daudz sašutuma - dzimumu atalgojuma atšķirības, rasu aizspriedumi, ieroču kontrole -, taču, lai ieviestu izmaiņas, mums jāiemācās virzīt savas atbildes. Kaislīgs, smieklīgs un neatlaidīgi gudrs, tas ir būtisks ceļvedis, lai pārdzīvotu sašutuma laikmetu.
------------------------------------------------------------------------
Atklāts pētījums par mūsu kultūras sašutuma stāvokli, to, kā tas pazemina mūsu pilsonisko diskursu un kā mēs varam to novirzīt atpakaļ svarīgās cīņās no radio vadītājas un aktīvistes Ešlijas "Dotijas" Čārlza.

Mēs Mēs dzīvojam sava veida postmodernā utopijā, kur, pateicoties mūsu apņēmīgajiem priekšgājējiem, esam pārbaudījuši virkni preču no sašutuma iepirkšanās saraksta. Verdzība? Likvidēts. Aparteīds? Vairs ne draugs. Sieviešu vēlēšanu tiesības? Pavirši. Bet ko jūs darāt, turpinot uzvarēt cīņās? Protams, jūs izvēlaties jaunus.

Mūsējie ir sabiedrība, kurā daudzi iztiek ar provokācijām, kas ir netaktisks, bet efektīvs līdzeklis sašutuma mazināšanai-un mēs pārāk ātri paņemam ēsmu. Ja sašutums ir kļuvis bagātīgs, aktīvisms noteikti ir kļuvis vājāks. Vai mēs esam tik izsmelti no savām atsaucēm, ka mums vienkārši nav enerģijas sašutumam reālajā pasaulē? Vai arī mēs vienkārši izliekamies, ka mūs apgrūtina?

Mūsu galējā robeža-dzimumu atalgojuma atšķirības, rasu aizspriedumi, ieroču kontrole-vēl ir daudz sašutuma, bet, lai ieviestu izmaiņas, mums iemācīties novirzīt mūsu atbildes. Kaislīgs, smieklīgs un neatlaidīgi gudrs, tas ir būtisks ceļvedis, lai izdzīvotu sašutuma laikmetu.

------------------------ -------------------------------------------------- ---

Raidījuma vadītāja un aktīvista Ešlija "Dotija" Čārlza atklāta izpēte par mūsu kultūras sašutuma stāvokli, kā tas iznīcina mūsu pilsonisko diskursu un kā mēs varam to novirzīt svarīgās cīņās.

Mēs dzīvojam postmodernā veida utopijā, kur, meklējam mūsu apņēmīgajiem priekšgājējiem, mēs esam pārbaudīti virkni priekšmetu no mūsu sašutuma iepirkumu saraksta. Verdzība? Atcelts. Aparteīds? Vairs ne draugs. Sieviešu vēlēšanu tiesības? Uz pienagloju. Bet ko jūs darāt, turpinot uzvarēt cīņās? Nu, jūs, protams, izvēlaties jaunus.

Mūsējie ir sabiedrība, kurā daudzi piegādāti ar provokācijām, netaktisku, bet efektīvu sašutuma rīku - un mēs pārāk ātri uzņemam ēsmu. Ja sašutums ir kļuvis pārpilns, aktīvisms noteikti ir apslāpēts. Vai mēs esam tik izsmelti no savam hashtagām, ka mums vienkārši nav enerģijas, lai sašutumu paustu reālajā pasaulē? Vai arī mēs vienkārši izliekamies? Kaislīgs, smieklīgs un neatlaidīgi gudrs, tas ir būtisks ceļvedis, lai pārdzīvotu sašutuma laikmetu.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.