Power Play : Elon Musk, Tesla, and the Bet of the Century

€22.90

Daudzums

Autors:
Tim Higgins
Ražotājs:
Ebury Publishing
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780753554371
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
400
Inside the outrageous, come-from-behind story of Elon Musk and Tesla's bid to build the world's greatest car and the race to drive the future.

Elon Musk is among the most controversial titans of Silicon Valley. To some he's a genius and a visionary and to others he's a mercurial huckster. Billions of dollars have been gained and lost on his tweets and his personal exploits are the stuff of tabloids. But for all his outrageous talk of mind-uploading and space travel, his most audacious vision is the one closest to the ground: the electric car.

When Tesla was founded in the 2000s, electric cars were novelties, trotted out and thrown on the scrap heap by carmakers for more than a century. But where most onlookers saw only failure, a small band of Silicon Valley engineers and entrepreneurs saw potential and they pitted themselves against the biggest, fiercest business rivals in the world, setting out to make a car that was quicker, sexier, smoother, cleaner than the competition.

Tesla would undergo a truly hellish fifteen years, beset by rivals, pressured by investors, hobbled by whistleblowers, buoyed by its loyal supporters. Musk himself would often prove Tesla's worst enemy--his antics repeatedly taking the company he had funded himself to the brink of collapse. Was he an underdog, an antihero, a conman, or some combination of the three?

Wall Street Journal tech and auto reporter Tim Higgins had a front-row seat for the drama: the pileups, wrestling for control, meltdowns, and the unlikeliest outcome of all, success. A story of power, recklessness, struggle, and triumph, Power Play is an exhilarating look at how a team of eccentrics and innovators beat the odds... and changed the future.
------------------------------------------------------------------------
Satriecošs, aizkulišu stāsts par Īlonu Masku un Teslas solījumu uzbūvēt pasaulē labāko automašīnu un sacīkstēm, lai noteiktu nākotni.

Īlons Masks ir viens no vispretrunīgākajiem Silīcija ielejas titāniem. Dažiem viņš ir ģēnijs un vizionārs, bet citiem viņš ir dzīvsudrabs. Paļaujoties un viņa tvītiem, ir iegūti un zaudēti miljardiem dolāru, un viņa personīgie varoņdarbi nonāk tabloīdos. Taču, neskatoties uz visu viņa trako runu par prātu augšupielādi un kosmosa ceļojumiem, viņa vispārdrošākā vīzija ir vistuvāk zemei: elektromobilis.

Kad Tesla tika dibināta 2000-jos gados, elektriskie automobiļi bija jaunums, ko vairāk nekā gadsimtu autoražotāji izjauca un izmeta lūžņu kaudzēs. Bet tur, kur lielākā daļa skatītāju redzēja tikai neveiksmes, neliela Silīcija ielejas inženieru un uzņēmēju grupa saskatīja potenciālu un sacentās ar lielākajiem, niknākajiem biznesa konkurentiem pasaulē, gatavojoties izveidot automašīnu, kas būtu ātrāka, seksīgāka, gludāka un tīrāka nekā konkurentiem.

Tesla piedzīvojusi patiesi ellišķīgus piecpadsmit gadus, konkurentu nomākta, zem investoru spiediena, trauksmes cēlāju klupināta un tās lojālo atbalstītāju uzmundrināta. Pats Masks bieži izrādījās Teslas ļaunākais ienaidnieks — viņa izlēcieni ​​vairākkārt noveda paša finansēto uzņēmumu līdz sabrukuma slieksnim. Vai viņš bija neveiksminieks, antivaronis, krāpnieks vai kāda šo trīs kombinācija?

"Wall Street Journal" tehnoloģiju un auto reportieris Tims Higinss vēroja drāmu no priekšējām rindām: avārijas, cīņas par kontroli, sabrukumi un vismazāk ticamais rezultāts no visiem - panākumi. Stāsts par varu, vieglprātību, cīņu un triumfu, "Power Play" ir aizraujošs skatījums uz to, kā ekscentriķu un novatoru komanda pārspēja izredzes... un mainīja nākotni.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.