Renzo Piano: Complete Works 1966-2014 Updated

AKCIJA
€30.00
€25.00

Daudzums

Autors:
Ražotājs:
Taschen
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9783836542821
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
Some architects have a signature style. What sets Piano apart is that he applies his coherent set of ideas in extraordinarily different ways. It takes more than a quick glance to see his touch on such individual structures as the Pompidou Center, The New York Times Building in New York, and his 72-story London Bridge Tower. Each project is a renaissance, because, as Piano himself explains: “One of the great beauties of architecture is that each time, it is like life starting all over again.”

This updated monograph, illustrated by photographs, sketches, and plans, spans Piano’s career to date and the many existences of his singular aesthetic. It includes new photographs of the Modern Wing of the Art Institute of Chicago, and the Kimbell Art Museum Expansion in Fort Worth, Texas, as well as a sneak peek at his current project, Valletta City Gate in Valletta, Malta.
------------------------------------------------------------------------
Dažiem arhitektiem ir īpašs stils. Piano atšķir tas, ka viņš pielieto savu saskaņoto ideju kopumu ārkārtīgi dažādos veidos. Ir nepieciešams vairāk nekā ātrs skatiens, lai redzētu viņa pieskārienu tādām atsevišķām struktūrām kā Pompidū centrs, The New York Times ēka Ņujorkā un viņa 72 stāvu Londonas tilta tornis. Katrs projekts ir renesanse, jo, kā skaidro pats Piano: “Viens no arhitektūras lielākajiem skaistumiem ir tas, ka katru reizi tā ir kā dzīve, kas sākas no jauna.”

Šī atjauninātā monogrāfija, kas ilustrēta ar fotogrāfijām, skicēm un plāniem, aptver Piano līdzšinējo karjeru un viņa unikālās estētikas daudzās eksistences. Tajā ir iekļautas jaunas fotogrāfijas no Čikāgas Mākslas institūta Modernā spārna un Kimbellas mākslas muzeja paplašināšanas Fortvērtā, Teksasā, kā arī neliels ieskats viņa pašreizējā projektā Valletas pilsētas vārti Valletā, Maltā.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.