Savage Messiah : How Dr. Jordan Peterson is Saving Western Civilization

AKCIJA
€33.90
€28.82

Daudzums

Autors:
Jim Proser
Ražotājs:
St Martin's Press
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781250251428
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
320
Until May of 2017, Dr. Jordan Peterson was an obscure psychology professor at the University of Toronto. He was well-liked by his students for his insights, particularly on how free speech was essential to finding life-saving personal meaning in a frequently nihilistic and malevolent world. He had no idea of the firestorm that was about to engulf him, which would change his life forever.

He struck the first spark in September of 2016 with a YouTube video expressing his concern about Canadian parliament Bill C-16 that compelled the use of newly invented pronouns to address new gender identities. The following day, a critical article was written about Peterson's video in the university newspaper. A week later, a student demonstration targeted him as a gender bigot. The following week a demonstration supporting free speech supported Peterson's position. He was then fixed firmly at the center of the debate on human values that was beginning to split Western civilisation apart.

With exclusive interviews of Dr. Peterson, his family, and associates, this book reveals the heart, mind, and teachings of our most controversial modern philosopher and outspoken defender of our sacred human rights. Proser examines Dr. Peterson's most important arguments, including:

* the supreme right to free speech
* the essential role of God in a healthy society
* the sanctity of the truth
* the redemptive power of individual responsibility
------------------------------------------------------------------------
Līdz 2017. gada maijam Dr. Džordans Pītersons bija maz zināms Toronto universitātes psiholoģijas profesors. Studenti viņu iecienīja viņa uzskatu dēļ, jo īpaši par to, ka vārda brīvība bija būtiska, lai atrastu dzīvību glābjošu personīgo nozīmi bieži nihilistiskajā un ļaundabīgajā pasaulē. Viņam nebija ne jausmas par vētru, kas viņu apņems un kas mainīs viņa dzīvi uz visiem laikiem.

Pirmo dzirksti viņš iedvesa 2016. gada septembrī ar YouTube videoklipu, kurā pauda bažas par Kanādas parlamenta likumprojektu C-16, kas piespieda izmantot tikko izgudrotus vietniekvārdus, lai risinātu jaunas dzimuma identitātes. Nākamajā dienā universitātes laikrakstā tika uzrakstīts kritisks raksts par Pētersona video. Nedēļu vēlāk studentu demonstrācija bija vērsta uz viņu kā dzimuma fantāzi. Nākamajā nedēļā Pētersona nostāju atbalstīja demonstrācija, kas atbalstīja vārda brīvību. Pēc tam viņš tika stingri nostatīts diskusiju par cilvēciskajām vērtībām centrā, kas sāka šķelt Rietumu civilizāciju.

Ar ekskluzīvām doktora Pītersona, viņa ģimenes un domubiedru intervijām šī grāmata atklāj mūsu vispretrunīgākā mūsdienu filozofa un mūsu svēto cilvēktiesību atklātā aizstāvja sirdi, prātu un mācības. Grāmatas autors izskata svarīgākos doktora Pētersona argumentus, tostarp:

* augstākās tiesības uz vārda brīvību
* Dieva būtiskā loma veselīgā sabiedrībā
* patiesības svētums
* individuālās atbildības atpestīšanas spēks

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.