Stories We Tell Ourselves : Making Meaning in a Meaningless Universe

€11.90

Daudzums

Autors:
Richard Holloway
Ražotājs:
Canongate Books Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781786899965
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
272
Throughout history we have told ourselves stories to try and make sense of our place in the universe. Richard Holloway takes us on a personal, scientific and philosophical journey to explore what he believes the answers to the biggest of questions are. He examines what we know about the universe into which we are propelled at birth and from which we are expelled at death, the stories we have told about where we come from, and the stories we tell to get through this muddling experience of life.

Thought-provoking, revelatory, compassionate and playful, Stories We Tell Ourselves is a personal reckoning with life's mysteries by one of the most important and beloved thinkers of our time.
------------------------------------------------------------------------
Visā vēsturē mēs esam stāstījuši sev stāstus, lai mēģinātu izprast savu vietu Visumā. Ričards Holovejs aizved mūs personīgā, zinātniskā un filozofiskā ceļojumā, lai izpētītu, pēc viņa domām, atbildes uz vislielākajiem jautājumiem. Viņš pēta to, ko mēs zinām par Visumu, kurā mūs iedzen piedzimstot un no kuras tiekam izraidīti pēc nāves, stāstus, kurus esam stāstījuši par to, no kurienes nākam, un stāstus, ko stāstām, lai izietu cauri šai mulsinošajai dzīves pieredzei.

Pārdomas rosinoši, atklāsmju pilni, līdzjūtīgi un rotaļīgi "Stāsti, kurus mēs stāstām paši sev", ir personiska norēķināšanās ar dzīves noslēpumiem, kurus sarakstījis viens no mūsu laika vissvarīgākajiem un iecienītākajiem domātājiem.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.