The Really Incredible Science Book

€15.50

Daudzums

Autors:
Jules Pottle
Ražotājs:
Dorling Kindersley Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780241461389
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
18
This engaging and fun reference book is the perfect first step for children into the fascinating world of science!This super-fun science activity book features pop-ups, lift-flaps, and pull tabs that will engage young children with the theories of light, sound, space, electricity, optics, electromagnetics, acoustics, and more!Packed with lots of cool and interactive novelties, kids can learn as they play! Inside, you'll find:- Visually exciting fun, colourful illustrations- Nine spreads with sturdy pop-ups, pull-the-tab sliders, flaps, and cutaway pictures - with some novelties that make science happen on the page- Introductory spreads that explain what science is and how scientists experiment- A helpful science glossaryIntroduce kids to the wonder of scienceAward-winning author Jules Pottle has used her knowledge of science to create this kid-friendly STEM book that inspires children to become independent learners who love science. The Really Incredible Science Book is the first step into a world of wonder and lifelong investigation. This pop-up science book follows the early primary science curriculum and allows plenty of fun learning! Kids will discover what's in space, what happens when we mix things, how sounds are made, what a magnet is, how circuits work, what makes a rainbow, how plants grow, and so much more!Other incredible STEM titlesDK's STEM series is aimed at young readers ages 5-8 years.

These books introduce them to knowledge streams such as science, maths, and engineering. These books are fun and engaging and make these subjects a pleasure to learn. Other books in this series include My First Coding Book and Geometry Genius.
------------------------------------------------------------------------
Šī aizraujošā un jautrā uzziņu grāmata ir ideāls pirmais solis bērniem aizraujošajā zinātnes pasaulē! Šajā super jautrajā zinātnisko aktivitāšu grāmatā ir uznirstošie logi, pacelšanas aizbīdņi un vilkšanas cilnes, kas mazus bērnus piesaistīs gaismas teorijām, skaņa, telpa, elektrība, optika, elektromagnētika, akustika un daudz kas cits! Bērni, spēlējot, var apgūt daudz interesantu un interaktīvu jaunumu! Iekšpusē atradīsit:- vizuāli aizraujošas jautras, krāsainas ilustrācijas;- deviņas izklājlapas ar izturīgiem uznirstošajiem logiem, izvelkamiem slīdņiem, atlokiem un izgrieztiem attēliem- ar dažiem jaunumiem, kas liek zinātnei notikt šajā lapā; paskaidrojiet, kas ir zinātne un kā zinātnieki eksperimentē-noderīga zinātnes glosārijs Iepazīstiniet bērnus ar zinātnes brīnumu. Godalgotais autors Žils Pots ir izmantojis savas zināšanas par zinātni, lai izveidotu šo bērniem draudzīgo STEM grāmatu, kas iedvesmo bērnus kļūt par neatkarīgiem skolēniem, kuriem patīk zinātne. Patiešām neticamā zinātnes grāmata ir pirmais solis brīnumu un visu mūžu izmeklēšanas pasaulē. Šī uznirstošā zinātniskā grāmata seko agrīnās pamatizglītības programmai un ļauj daudz jautrības mācīties! Bērni atklās, kas ir kosmosā, kas notiek, ja mēs sajaucam lietas, kā tiek izdotas skaņas, kas ir magnēts, kā darbojas ķēdes, kas veido varavīksni, kā aug augi un vēl daudz kas cits! Citi neticami STEM nosaukumi jauniem lasītājiem vecumā no 5 līdz 8 gadiem.

Šīs grāmatas iepazīstina viņus ar tādām zināšanu plūsmām kā zinātne, matemātika un inženierzinātnes. Šīs grāmatas ir jautras un saistošas, un šīs tēmas rada prieku mācīties. Citas šīs sērijas grāmatas ir Mana pirmā kodēšanas grāmata un Ģeometrijas ģēnijs.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.