The Storyteller : Tales of Life and Music

€14.90
Autors:
Dave Grohl
Ražotājs:
Simon & Schuster Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781398503724
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
384
* THE SUNDAY TIMES NO 1 BESTSELLER
* ONE OF NME's BEST MUSIC BOOKS OF 2021
* ONE OF VARIETY'S BEST MUSIC BOOKS OF 2021
* INCLUDED IN AUDIBLE'S BEST OF THE YEAR LIST

So, I've written a book.

Having entertained the idea for years, and even offered a few questionable opportunities ('It's a piece of cake! Just do four hours of interviews, find someone else to write it, put your face on the cover, and voila!'), I have decided to write these stories just as I have always done, in my own hand. The joy that I have felt from chronicling these tales is not unlike listening back to a song that I've recorded and can't wait to share with the world, or reading a primitive journal entry from a stained notebook, or even hearing my voice bounce between the Kiss posters on my wall as a child.

This certainly doesn't mean that I'm quitting my day job, but it does give me a place to shed a little light on what it's like to be a kid from Springfield, Virginia, walking through life while living out the crazy dreams I had as young musician. From hitting the road with Scream at 18 years old, to my time in Nirvana and the Foo Fighters, jamming with Iggy Pop or playing at the Academy Awards or dancing with AC/DC and the Preservation Hall Jazz Band, drumming for Tom Petty or meeting Sir Paul McCartney at Royal Albert Hall, bedtime stories with Joan Jett or a chance meeting with Little Richard, to flying halfway around the world for one epic night with my daughters...the list goes on. I look forward to focusing the lens through which I see these memories a little sharper for you with much excitement.
------------------------------------------------------------------------
* THE SUNDAY TIMES NO 1 BESTSELLERS
* VIENA NO NME 2021. GADA LABĀKAJĀM MŪZIKAS GRĀMATĀM
* VIENA NO savas kategorijas 2021. GADA LABĀKAJĀM MŪZIKAS GRĀMATĀM
* IEKĻAUTA AUDIBLE GADA LABĀKO SARAKSTĀ

"Tātad, es esmu uzrakstījis grāmatu," - grunge grupas Nirvana bundzinieks.

"Jau gadiem ilgi izklaidējot ideju un pat piedāvājot dažas apšaubāmas iespējas ("Tas ir gabaliņš kūkas! Vienkārši veiciet četras stundas intervijas, atrodiet kādu citu, kas to uzrakstīs, uzlieciet seju uz vāka, un voilā!"), Esmu nolēmis šos stāstus rakstīt tāpat kā vienmēr esmu darījis ar savām rokām. Prieks, ko esmu izjutis, ierakstot šīs pasakas, nav nekas cits kā klausīties dziesmu, kuru esmu ierakstījis un nevar gaidīt, lai dalītos ar šo stāstu. pasaule vai lasot primitīvu žurnāla ierakstu no notraipītas piezīmju grāmatiņas, vai pat bērnībā dzirdot, kā mana balss atsitās starp skūpsts plakātiem uz manas sienas.

Tas noteikti nenozīmē, ka es pametu savu ikdienas darbu, taču tas dod man iespēju nedaudz izgaismot, kā ir būt bērnam no Springfīldas, Virdžīnijas štatā, staigājot pa dzīvi, piepildot trakos sapņus. bija kā jaunais mūziķis. Sākot ar Scream 18 gadu vecumu, beidzot ar laiku Nirvanā un Foo Fighters, džemu spēlēšanu ar Igiju Popu vai spēlēšanu Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā vai dejošanu ar AC/DC un Preservation Hall Jazz Band, bungu spēlēšanu Tomam Petijai vai tikšanos. Sers Pols Makartnijs Karaliskajā Albertholā, stāsti pirms gulētiešanas ar Džoanu Džetu vai nejauša tikšanās ar Mazo Ričardu, lai aplidotu pusi pasaules uz vienu episko nakti kopā ar manām meitām... sarakstu var turpināt. Ar lielu sajūsmu gaidu, kad varēšu fokusēt objektīvu, caur kuru es redzu šīs atmiņas mazliet asāk. "

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.