Think Like a Monk

€16.90

Daudzums

Autors:
Jay Shetty
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780008355562
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
352
The Sunday Times Number One Bestseller

Jay Shetty, social media superstar and host of the #1 podcast ‘On Purpose', distils the timeless wisdom he learned as a practising monk into practical steps anyone can take every day to live a less anxious, more meaningful life.

Over the past three years, Jay Shetty has become a favourite in the hearts and minds of millions of people worldwide. One of his clips was the most watched video on Facebook last year, with over 360 million views. His social media following totals over 32 million, he has produced over 400 viral videos, which have amassed more than 5 billion views, and his podcast, ‘On Purpose', is consistently ranked the world's #1 health-related podcast.

In this inspiring, empowering book, Shetty draws on his time as a monk in the Vedic tradition to show us how we can clear the roadblocks to our potential and power. Drawing on ancient wisdom and his own rich experiences in the ashram, Think Like a Monk reveals how to overcome negative thoughts and habits, and access the calm and purpose that lie within all of us.

The lessons monks learn are profound but often abstract. Shetty transforms them into advice and exercises we can all apply to reduce stress, improve focus, improve relationships, identify our hidden abilities, increase self-discipline and give the gifts we find in ourselves to the world. Shetty proves that everyone can – and should – think like a monk.

---------------------------------------------------------------------------------------

The Sunday Times numur viens Bestsellers

Džejs Šeti, sociālo mediju superzvaigzne un # 1 Podcast ‘On Purpose’ vadītājs, mūžīgo gudrību, ko viņš iemācījies kā praktizējošs mūks, destilē praktiskos soļos, ko ikviens var spert katru dienu, lai dzīvotu mazāk satraucošu, saturīgāku dzīvi.

Pēdējo trīs gadu laikā Džejs Šetijs ir kļuvis par iecienītāko miljonu cilvēku sirdīs un prātos visā pasaulē. Viens no viņa klipiem bija Facebook skatītākais videoklips pagājušajā gadā ar vairāk nekā 360 miljoniem skatījumu. Viņa sociālajos medijos kopā pārsniedzot 32 miljonus, viņš ir izveidojis vairāk nekā 400 vīrusu videoklipus, kas ir uzkrājuši vairāk nekā 5 miljardus skatījumu, un viņa aplāde ‘On Purpose’ ir konsekventi ierindota pasaulē pirmajā vietā ar veselību saistītajā podkāstā.

Šajā iedvesmojošajā, spēcinošajā grāmatā Šeti izmanto savu laiku kā mūku Vēdu tradīcijās, lai parādītu mums, kā mēs varam novērst šķēršļus mūsu potenciālam un spēkam. Balstoties uz seno gudrību un paša bagāto pieredzi ašramā, domā kā mūks atklāj, kā pārvarēt negatīvās domas un ieradumus un piekļūt mieram un mērķim, kas slēpjas mūsos visos.

Mūku mācības ir dziļas, bet bieži abstraktas. Šetija tos pārveido par padomiem un vingrinājumiem, kurus mēs visi varam izmantot, lai mazinātu stresu, uzlabotu uzmanību, uzlabotu attiecības, identificētu slēptās spējas, palielinātu pašdisciplīnu un pasniegtu sevī atrodamās dāvanas pasaulei. Šetija pierāda, ka visi var un vajag domāt kā mūks.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.