Turn of the Century: A Reader about Architecture within Europe 1990-2020

AKCIJA
€37.90
€32.21

Daudzums

Autors:
Matthias Sauerbruch, Louisa Hutton
Ražotājs:
Lars Muller Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9783037786741
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
164
Following the pair of monographic "Sauerbruch Hutton Archives" (Archive, 2006; Archive 2, 2016) Lars Mu ller Publishers presents a reader edited by the architects. Matthias Sauerbruch and Louisa Hutton have asked a diverse group of authors to reflect on the various conditions that have shaped the conception, production and dissemination of architecture in Europe over the course of the last three decades, and of the architecture that has resulted. The essays generally include observations on one or more of Sauerbruch Hutton's buildings, but these do not necessarily form the focus of the respective texts.

The authors include critics who have written on the work of the practice in the past, architectural colleagues and writers whose opinions and observations are respected by the editors as well as a handful of people who either live or work in one of their buildings and so have experienced Sauerbruch Hutton's architecture firsthand. Further, a photographic essay by the Finnish artist Ola Kolehmainen will augment the twenty-fi ve essays with works created between 1990 and 2020. Analogous to the written pieces, these are images in their own right and of their own subjects that have been triggered by the presence of one of Sauerbruch Hutton's buildings.
------------------------------------------------------------------------
Izdevniecība Lars Muller piedāvā lasāmvielu, ko rediģējuši arhitekti. Matthias Sauerbruch un Louisa Hutton ir lūguši daudzveidīgu autoru grupu pārdomāt dažādus apstākļus, kas pēdējo trīs desmitgažu laikā ir veidojuši arhitektūras koncepciju, ražošanu un izplatību Eiropā, kā arī arhitektūru, kas ir tās rezultātā. Esejas parasti ietver novērojumus par vienu vai vairākām Zauerbruch Hutton ēkām, taču tie ne vienmēr ir attiecīgo tekstu uzmanības centrā.

Autoru vidū ir kritiķi, kas rakstījuši par prakses darbu pagātnē, arhitektu kolēģi un rakstnieki, kuru viedokļus un novērojumus respektē redaktori, kā arī nedaudz cilvēku, kuri dzīvo vai strādā kādā no viņu ēkām un līdz ar to piedzīvoja Zauerbruch Hutton arhitektūru no pirmavotiem. Turklāt somu mākslinieka Ola Kolehmainena fotogrāfiskā eseja papildinās divdesmit piecas esejas ar darbiem, kas tapuši laikā no 1990. līdz 2020. gadam. Līdzīgi rakstītajiem darbiem šie ir attēli atsevišķi un par saviem priekšmetiem, kurus izraisīja vienas no Zauerbruch Hutton ēkām klātbūtne.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.