A Brush with Love : TikTok made me buy it! The sparkling new rom-com sensation you won\'t want to mis

€11.90

Daudzums

Autors:
Mazey Eddings
Ražotājs:
Headline Publishing Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781472298683
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
336
The new TikTok-hit rom-com! Adored "The Love Hypothesis"? You won't want to miss "A Brush with Love", the most sparkling rom-com of the year!

Anxiously awaiting news from the residency program of her dreams, dental student Harper Horowitz is laser focused. So crashing (quite literally) into Dan Craige is exactly the sort of dreamy distraction that she is trying to avoid.

First-year student Dan may not have the same passion for pulling teeth that Harper does, but he's instantly smitten. When Harper makes it clear that she's not interested in trading fillings for feelings anytime soon, they set out to be 'just friends' - a plan with the best of intentions and the poorest of follow-throughs.

Late nights in the dental lab (and the rather unsubtle match-making efforts of their friends), draw Dan and Harper closer. Still, Harper can't shake the worry that a romance with Dan might risk everything she's worked so hard to build.

Harper may have no trouble acing her studies, but falling in love is a whole new challenge.

Nine out of ten dentists agree, "A Brush with Love" makes your smile brighter!*

*not scientifically proven


------------------------------------------------------------------------
Jaunā TikTok populārā romantiskā komēdija! Dievinājāt "The Love Hypothesis" ("Mīlestības hipotēzi")? Jūs nevēlaties palaist garām gada dzirkstošāko romkomu "A Brush with Love"!

Ar nepacietību gaidot ziņas no savu sapņu rezidentūras programmas, zobārstniecības studente Hārpere Horovica ir safokusējusies kā lāzers. Tāpēc sadursme (diezgan burtiska) ar Denu Kreidžu ir tieši tāds sapņains traucēklis, no kura viņa cenšas izvairīties.

Pirmā kursa studentam Denam varbūt nav tāda aizraušanās ar zobu raušanu kā Hārperei, taču viņš uzreiz ir satriecošā sajūsmā. Kad Hārpere skaidri parāda, ka viņu drīzumā neinteresē zobu plombēšanas maiņa pret jūtu piepildījumu, viņi nolemj būt "tikai draugi" — plāns ar vislabākajiem nodomiem un visvājāko izdošanos.

Vēlās naktis zobārstniecības laboratorijā (un viņu draugu diezgan neizsmalcinātās abu savešanas pūles) satuvina Denu un Hārperi. Tomēr Hārpere nespēj atbrīvoties no bažām, ka romāns ar Denu var palikt zem riska visu, pie kā viņa ir tik smagi strādājusi, lai to izveidotu.

Iespējams, ka Hārperei nebūs problēmu pabeigt studijas, taču iemīlēties ir pilnīgi jauns izaicinājums.

Deviņi no desmit zobārstiem piekrīt: "A Brush with Love" padara jūsu smaidu gaišāku!*

*nav zinātniski pierādīts

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.