9781473233874

All of Us Villains : Tiktok made me buy it!

€13.90

Daudzums

Autors:
Christine Herman, Amanda Foody
Ražotājs:
Orion Publishing Co
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781473233874
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
400
You Fell In Love With The Victors of The Hunger Games.
Now Prepare To Meet The Villains Of The Blood Veil.

After the publication of a salacious tell-all book, the remote city of Ilvernath is thrust into the spotlight. Tourists, protesters, and reporters alike flock to its spellshops and historic ruins to witness an ancient curse unfold: every generation, seven families name a champion among them to compete in a tournament to the death. The winner awards their family exclusive control over the city's high magick supply, the most powerful resource in the world.

In the past, the villainous Lowes have won nearly every tournament, and their champion is prepared to continue his family's reign. But this year, thanks to the influence of their newfound notoriety, each of the champions has a means to win. Or better yet--a chance to rewrite their story.

But this is a story that must be penned in blood.
------------------------------------------------------------------------
Jūs iemīlējāties Bada spēļu uzvarētājus.
Tagad sagatavojieties sastapties ar Asins plīvura ļaundariem.

Pēc smeldzīgas grāmatas publicēšanas uzmanības centrā ir nomaļā Ilvernatas pilsēta. Tūristi, protestētāji un reportieri plūst uz tās burvestībām un vēsturiskajām drupām, lai redzētu, kā notiek sens lāsts: katrā paaudzē septiņas ģimenes nosauc kādu čempionu, lai sacenstos turnīrā līdz nāvei. Uzvarētājs sniedz savai ģimenei ekskluzīvu kontroli pār pilsētas lielajiem burvju krājumiem, kas ir visspēcīgākais resurss pasaulē.

Agrāk nelietīgie Lovi ir uzvarējuši gandrīz visos turnīros, un viņu čempions ir gatavs turpināt savas ģimenes valdīšanu. Taču šogad, pateicoties jauniegūtās sliktās slavas ietekmei, katram no čempioniem ir iemesls, lai uzvarētu. Vai vēl labāk — iespēja pārrakstīt savu stāstu.

Bet tas ir stāsts, kas jāieraksta ar asinīm.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.