The Hating Game : TikTok made me buy it! The perfect enemies to lovers romcom

€10.90

Daudzums

Autors:
Sally Thorne
Ražotājs:
Little, Brown Book Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780349414263
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2017
Lapaspušu skaits:
384
Now a film starring Lucy Hale and Austin Stowell, globally bestselling author Sally Thorne's hilarious workplace comedy is all about the fine line between love and hate.

Lucy Hutton and Joshua Templeman sit across from each other every day ... and they hate each other.

Not dislike. Not begrudgingly tolerate. HATE. Lucy can't understand Joshua's joyless, uptight approach to his job and refusal to smile. Joshua is clearly baffled by Lucy's overly bright clothes, quirkiness, and desire to be liked.

Now they're up for the same promotion and Lucy, usually a determined people-pleaser, has had enough: it's time to take him down. But as the tension between Lucy and Joshua reaches its boiling point, it's clear that the real battle has only just begun...
------------------------------------------------------------------------
Tagad filma, kurā galvenās lomas atveido Lūsija Heila un Ostins Stovels, pasaules bestselleru autores Sallijas Tornas jautrā darbavietas komēdija ir par smalko robežu starp mīlestību un naidu.

Lūsija Hatone un Džošua Templemans katru dienu sēž viens otram pretī... un viņi ienīst viens otru.

Nav nepatika. Negribīgi panes. NAIDS. Lūsija nespēj saprast Džošua bezpriecīgo, saspringto pieeju savam darbam un atteikšanos smaidīt. Džošua nepārprotami ir neizpratnē par Lūsijas pārlieku spilgtajām drēbēm, dīvainībām un vēlmi patikt.

Tagad viņi gatavojas vienam un tam pašam paaugstinājumam, un Lūcijai, kas parasti ir apņēmīga cilvēku priecētāja, ir gana: ir pienācis laiks viņu nomest. Taču, kad spriedze starp Lūsiju un Džošua sasniedz savu vārīšanās punktu, ir skaidrs, ka īstā cīņa ir tikai sākusies...

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.