The Passing Playbook

€8.90

Daudzums

Autors:
Isaac Fitzsimons
Ražotājs:
Penguin Random House Children's UK
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780241401286
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
304
Love, Simon meets Friday Night Lights in this feelgood LGBTQ+ romance about a trans teen torn between standing up for his rights and staying stealth. 'A sharply observant and vividly drawn debut. I loved every minute I spent in this story' - Becky AlbertalliFifteen-year-old Spencer Harris is a proud nerd, an awesome big brother and a Messi-in-training.

He's also transgender. After transitioning at his old school leads to a year of bullying, Spencer gets a fresh start at Oakley, the most liberal private school in Ohio. At Oakley, Spencer seems to have it all: more accepting classmates, a decent shot at a starting position on the boy's soccer team, great new friends, and maybe even something more than friendship with one of his teammates.

The problem is, no one at Oakley knows Spencer is trans - he's passing. So when a discriminatory law forces Spencer's coach to bench him after he discovers the 'F' on Spencer's birth certificate, Spencer has to make a choice: cheer his team on from the sidelines or publicly fight for his right to play, even if it means coming out to everyone - including the guy he's falling for.

---------------------------------------------------------------------------------------

"Ar mīlestību, Saimons" satiekas ar "Piektdienas vakara gaismām" šajā labajā LGBTQ + romantiskajā filmā par trans-pusaudzi, kas plosās starp iestāšanos par savām tiesībām un slepenības saglabāšanu. "Krasi vērīga un spilgti zīmēta debija. Man patika katra minūte, ko pavadīju šajā stāstā. ”- Bekijs Albertalli. Piecpadsmit gadus vecais Spensers Hariss ir lepns nerds, lielisks lielais brālis un Messi treniņš.

Viņš ir arī transpersona. Pēc tam, kad pāreja vecajā skolā noved pie iebiedēšanas gada, Spensers iegūst jaunu sākumu Oakley, liberālākajā privātajā skolā Ohaio. Šķiet, ka Ouklijā Spenseram ir viss: vairāk pieņemamu klasesbiedru, pienācīgs metiens uz sākuma pozīciju zēna futbola komandā, lieliski jauni draugi un varbūt pat kaut kas vairāk nekā draudzība ar kādu no komandas biedriem.

Problēma ir tāda, ka Ouklijā neviens nezina, ka Spensers ir trans - viņš iet garām. Tātad, kad diskriminējošs likums liek Spensera trenerim likt viņam solu pēc tam, kad viņš ir atradis “F” Spensera dzimšanas apliecībā, Spenseram ir jāizdara izvēle: uzmundrināt komandu no malas vai publiski cīnīties par savām tiesībām spēlēt, pat ja tas nozīmē iznāk visiem - arī puisim, uz kuru viņš krīt.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.