They Both Die at the End : The international No.1 bestseller!

€12.50

Daudzums

Autors:
Adam Silvera
Ražotājs:
Simon & Schuster Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781471166204
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2017
Lapaspušu skaits:
384
On September 5th, a little after midnight, Death-Cast calls Mateo Torrez and Rufus Emeterio to give them some bad news: they're going to die today. Mateo and Rufus are total strangers, but, for different reasons, they're both looking to make a new friend on their End Day. The good news: there's an app for that. It's called the Last Friend, and through it, Rufus and Mateo are about to meet up for one last great adventure - to live a lifetime in a single day.

Another beautiful, heartbreaking and life-affirming book from the brilliant Adam Silvera, author of More Happy Than Not, History Is All You Left Me, What If It's Us, Here's To Us and the Infinity Cycle series.
------------------------------------------------------------------------
5. septembrī, nedaudz pēc pusnakts, Death-Cast aicina Mateo Torrez un Rufus Emeterio, lai pastāstītu viņiem sliktas ziņas: viņi šodien nomirs. Mateo un Rufuss ir pilnīgi svešinieki, taču dažādu iemeslu dēļ abi savā beigu dienā vēlas iegūt jaunu draugu. Labā ziņa: tam ir lietotne. To sauc par pēdējo draugu, un caur to Rufuss un Mateo gatavojas satikties pēdējam lieliskajam piedzīvojumam - nodzīvot visu mūžu vienā dienā.

Vēl viena skaista, sirdi plosoša un dzīvību apliecinoša grāmata no izcilā Ādama Silvera, grāmatas “Vairāk laimīga nekā nē, vēsture ir viss, ko jūs atstājāt mani” autora, kas būtu, ja mēs būtu šeit, šeit un bezgalības cikla autors.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.