Window Shopping : TikTok made me buy it! The perfect sexy winter romance

€10.90

Daudzums

Autors:
Tessa Bailey
Ražotājs:
Little, Brown Book Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780349433332
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
256
Two weeks before Christmas and all through Manhattan, shop windows are decorated in red and green satin. I'm standing alone in front of the famous Vivant department store, when a charming man named Aiden asks my opinion of the decor.

It's a tragedy in tinsel, I say, unable to lie. He asks for a better idea with a twinkle in his eye. Did I know he owned the place? No. He put me on the spot. Now I'm working for that man, trying to ignore that he's hot. But as a down on her luck girl with a difficult past, I know an opportunity when I see one - and I have to make it last.

I'll put my heart and soul into dressing his holiday windows. I'll work without stopping. And when we lose the battle with temptation, I'll try and remember I'm just window shopping.

"The perfect holiday romance story! A true delight!," Amazon review.

"Snuggle down under a cover with this book and you will end up feeling happy, contented and with a satisfied smile and sigh at the end..." Amazon review.


------------------------------------------------------------------------
Divas nedēļas pirms Ziemassvētkiem visi Manhetenas skatlogi ir dekorēti sarkanā un zaļā atlasā. Es stāvu viena pie slavenā Vivant universālveikala, kad apburošs vīrietis, vārdā Eidens, jautā manu viedokli par dekoru.

Tā ir traģēdija vizuļos, es saku, nespējot melot. Viņš ar mirdzumu acīs prasa labāku ideju. Vai es zināju, ka viņam pieder šī vieta? Nē. Viņš mani pieņēma darbā šajā vietā. Tagad es strādāju pie šī vīrieša, mēģinot ignorēt to, ka viņš ir seksīgs. Bet kā veiksminiece ar grūtu pagātni es pamanu iespēju, kad tāda rodas, un man jāpanāk, ka tā turpinās.

Es ielikšu savu sirdi un dvēseli, saģērbjot viņa svētku skatlogus. Es strādāšu bez apstājas. Un, kad mēs zaudēsim cīņu ar kārdinājumu, es mēģināšu atcerēties, ka es tikai vēroju skatlogu.

"Ideāls brīvdienu romantiskais stāsts! Patiess prieks!" Amazon atsauksme.

"Ieritinieties zem segas ar šo grāmatu, un jūs kļūsiet laimīgs, piepildīts un ar apmierinātu smaidu uz lūpām un nopūtu beigās..." Amazon atsauksme.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.