9781035006205

You\'ve Reached Sam

€9.50

Daudzums

Autors:
Dustin Thao
Ražotājs:
Pan Macmillan
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781035006205
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
304
The bestselling TikTok sensation!
An Instant New York Times Bestseller!

How do you move forward when everything you love in on the line?

Seventeen-year-old Julie has her future all planned out: move out of her small town with her boyfriend Sam, attend college in the city, spend a summer in Japan. But then Sam dies. And everything changes. Desperate to hear his voice one more time, Julie calls Sam's cellphone just to listen to his voicemail. And Sam picks up the phone.

What would you do if you had a second chance at goodbye?

Filled with a diverse cast of characters, the heartache of first love and loss, and the kind of friends that can get you through anything, plus a touch of magic, You've Reached Sam will make an instant connection with anyone looking for a big emotional romance of a read.
------------------------------------------------------------------------
Visvairāk pārdotā TikTok sensācija!
Tūlītējs New York Times bestsellers!

Kā jūs virzāties uz priekšu, kad tiek piedāvāts viss, kas jums patīk?

Septiņpadsmitgadīgajai Džūlijai sava nākotne ir izplānota: izvākties no mazpilsētas kopā ar savu draugu Semu, apmeklēt pilsētas koledžu, pavadīt vasaru Japānā. Bet tad Sems nomirst. Un viss mainās. Vēloties vēlreiz dzirdēt viņa balsi, Džūlija zvana uz Sema mobilo tālruni, lai noklausītos viņa balss pastu. Un Sems paceļ klausuli.

Ko tu darītu, ja tev būtu otrā iespēja atvadīties?

Piepildīts ar daudzveidīgu varoņu klāstu, pirmās mīlestības un zaudējuma sirdssāpēm un tādiem draugiem, kas var pārvarēt jebko, kā arī maģijas pieskārienu, "You've Reached Sam" , izveidos tūlītēju saikni ar ikvienu, kas meklē lasīšanai lielu, emocionāla romantiku.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.