Anglo-russkij, russko-angļiskij slovarj

€5.99

Daudzums

Autors:
Aleksei Salnikov
Ražotājs:
Valoda:
Russian
ISBN kods:
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
Словарь состоит из двух частей: англо-русской и русско-английской, и содержит около 75 000 слов и словосочетаний, наиболее часто встречающихся в современных русском и английском языках. Широко представлена техническая, разговорная, научная и специализированная лексика. Для удобства читателя и исключения ошибок в произношении в словарных статьях представлена англо-русская практическая транскрипция.

Словарь предназначен для учащихся школ и студентов различных вузов, а также будет полезен лицам, самостоятельно изучающим английский язык.
------------------------------------------------------------------------
Vārdnīca sastāv no divām daļām: angļu-krievu un krievu-angļu, un tajā ir aptuveni 75 000 vārdu un frāžu, kas visbiežāk atrodamas mūsdienu krievu un angļu valodās. Plaši tiek piedāvāta tehniskā, sarunvalodas, zinātniskā un specializētā vārdnīca. Lasītāja ērtībai un izrunu kļūdu novēršanai angļu-krievu praktiskā transkripcija ir parādīta vārdnīcu ierakstos.

Vārdnīca ir paredzēta dažādu universitāšu skolēniem un studentiem, un tā noderēs arī tiem kuri patstāvīgi mācās angļu valodu.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.