Lucnik

€10.95

Daudzums

Autors:
Paulo Koelju
Ražotājs:
Valoda:
Russian
ISBN kods:
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
155
Путь стрелка — это путь радости и воодушевления, совершенствования и заблуждений, техники и наития. Но всему этому ты научишься, только если будешь неустанно посылать стрелы.

Собственная жизнь по-прежнему служит Пауло Коэльо основным источником вдохновения. Он заигрывал со смертью, избежал безумия, баловался наркотиками, перенес пытки, увлекался магией и алхимией, изучал философию и религию, был и остается неуемным книгочеем, терял и вновь обретал веру, испытал боль и наслаждение, даруемые любовью. Отыскивая свое место в мире, он нашел ответы на вызовы, которые жизнь бросает каждому из нас. Он верит, что мы в самих себе обретаем силы для того, чтобы определить собственную судьбу.
--------------------------------------------------------------
Strēlnieka ceļš ir prieka un iedvesmas, pilnveidošanās un maldināšanas, tehnikas un iedvesmas ceļš. Bet to visu jūs uzzināsiet tikai tad, ja jūs neatlaidīgi šausit bultas.

Paša Paulo Koelju dzīve joprojām ir viņa galvenais iedvesmas avots. Viņš flirtēja ar nāvi, izbēga no ārprāta, plosījās narkotikās, pārcieta spīdzināšanu, mīlēja burvību un alķīmiju, studēja filozofiju un reliģiju, bija un paliek nenogurstošs grāmatu lasītājs, zaudēja un atguva ticību, piedzīvoja sāpes un baudu, ko dāvāja mīlestība. Atrodot savu vietu pasaulē, viņš atrada atbildes uz izaicinājumiem, kurus dzīve mums katram met. Viņš uzskata, ka mēs gūstam spēku sevī, lai noteiktu savu likteni.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.