Moja skromnuica Dzein

€9.50

Daudzums

Autors:
Ražotājs:
KORS N
Valoda:
ISBN kods:
9785041056179
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
Юная сирота Джейн Эйр получает место гувернантки в Торнфилде, где находится поместье аристократа Эдварда Рочестера. Суровый хозяин редко бывает в родных краях, и Джейн должна присматривать за его восьмилетней воспитанницей. И вот однажды Рочестер возвращается. Между ним и Джейн вспыхивает любовь, которая приводит девушку к отчаянию и бесцельным скитаниям. История Джейн Эйр - одна из самых известных романтических историй. Но что, если на самом деле все было не так?
Викторианскую Англию наводнили призраки. Чтобы избавить страну от них было создано Королевское общество переселения заблудших духов. Его лучший охотник Александр Блэквуд должен привлечь на свою сторону Джейн Эйр. Но Джейн не собирается связывать свою жизнь с охотой на призраков и уезжает в Торнфилд. Вот только мистер Рочестер, который ждет новую гувернантку в своем доме, скрывает тайну гораздо более ужасную, чем сумасшедшая жена на чердаке.
------------------------------------------------------------------------
Jaunā bārene Džeina Eira iegūst darbu kā gubernatore Tornfīldā, kur atrodas aristokrāta Edvarda Ročestera īpašums. Skarbais saimnieks reti ir savā dzimtajā zemē, un Džeinai ir jārūpējas par savu astoņgadīgo skolnieku. Un tad kādu dienu Ročestera atgriežas. Starp viņu un Džeinu izlaužas mīlestība, kas meiteni noved pie izmisuma un bezmērķīgas klejošanas. Džeinas Eiras stāsts ir viens no slavenākajiem romantiskajiem stāstiem. Bet ja nu patiesībā viss bija nepareizi?
Viktorijas laikmeta Angliju pārņem spoki. Lai atbrīvotu valsti no tiem, tika izveidota Karaliskā pazudušo spirtu pārcelšanās biedrība. Viņa labākajam medniekam Aleksandram Blekvudam ir jāuzvar Džeina Eira. Bet Džeina negrasās savu dzīvi saistīt ar spoku medībām un aiziešanu uz Tornfīldu. Bet Ročestera kungs, kurš savā mājā gaida jaunu guvernanti, bēniņos slēpj noslēpumu, kas ir daudz briesmīgāks par trako sievu.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.