Muzskije otkrovenija

AKCIJA
€10.99
€9.34

Daudzums

Autors:
Yuri Grymov
Ražotājs:
KORS N
Valoda:
Russian
ISBN kods:
9785171138318
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
256
Юрий Грымов - известный режиссер театра и кино, художественный руководитель театра "Модерн", обладатель более 70 профессиональных наград (Грымов - лауреат премий во всех областях творческой деятельности, которыми он занимался) - это формально точное, хоть и скупое описание можно прочесть в Интернете.
Гораздо сложнее найти там информацию о том, что Юрий Грымов - фотограф, автор, наблюдатель, человек, обладающий нестандартным взглядом на вещи и явления, на людей и события, на спектакли и кино. Его богатая биография включает не только многочисленные путешествия, в том числе и одно кругосветное, но и встречи с интересными, талантливыми, знаменитыми людьми: Людмилой Улицкой, Алексеем Петренко, Алексеем Баталовым.
При этом он не только, как режиссер, видит то, что недоступно обычному человеку, он может про это написать. Написать легко, ярко, с юмором. В эту книгу вошли самые интересные тексты Юрия Грымова - воспоминания, отзывы, рецензии, рассуждения на актуальные темы - а также его фотоработы.
------------------------------------------------------------------------
Jurijs Grimovs ir labi pazīstams kino un teātra režisors, Modernā teātra mākslinieciskais vadītājs, vairāk nekā 70 profesionālu balvu ieguvējs (Grimovs ir balvu laureāts visās savas radošās darbības jomās) - tas formāli ir precīzi, kaut arī niecīgs aprakstu var izlasīt internetā.
Tur ir daudz grūtāk atrast informāciju, ka Jurijs Grimovs ir fotogrāfs, autors, novērotājs, persona ar nestandarta skatījumu uz lietām un parādībām, cilvēkiem un notikumiem, lugām un kino. Viņa bagātā biogrāfija ietver ne tikai daudzus ceļojumus, tostarp vienu visā pasaulē, bet arī tikšanās ar interesantiem, talantīgiem, slaveniem cilvēkiem: Ludmilu Uļickaju, Alekseju Petrenko, Alekseju Batalovu.
Tajā pašā laikā viņš ne tikai kā režisors redz vienkāršajam cilvēkam nepieejamo, bet var arī par to rakstīt. Rakstiet viegli, spilgti, ar humoru. Šajā grāmatā ir iekļauti interesantākie Jurija Grymova teksti - memuāri, recenzijas, recenzijas, pamatojums par aktuālām tēmām - kā arī viņa fotogrāfijas.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.