Semj sestjor

AKCIJA
€14.95
€12.71

Daudzums

Autors:
Ražotājs:
KORS N
Valoda:
ISBN kods:
9785041035129
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
На протяжении десятка лет эксцентричный богач удочеряет в младенческом возрасте шесть девочек из разных уголков земного шара. Каждая из них получила имя в честь звезды, входящей в созвездие Плеяд, или Семи сестер.
Роман начинается с того, что одна из сестер, Майя, узнает о внезапной смерти отца. Она устремляется в дом детства, в Швейцарию, где все собираются, чтобы узнать последнюю волю отца. В доме они видят загадочную сферу, на которой выгравированы имена всех сестер и места их рождения.
Майя становится первой, кто решает узнать о своих корнях. Она летит в Рио-да-Жанейро и, заручившись поддержкой местного писателя Флориано Квинтеласа, окунается в тайны прошлого, которое оказывается тесно переплетено с легендой о семи сестрах и об их таинственном предназначении.
------------------------------------------------------------------------
Desmit gadus ekscentriskais bagātais vīrietis kā zīdaini adoptējis sešas meitenes no dažādām pasaules malām. Katra no tām tika nosaukta pēc zvaigznes Plejadu zvaigznājā jeb Septiņām māsām.
Romāns sākas ar faktu, ka viena no māsām Maija uzzina par pēkšņu tēva nāvi. Viņa steidzas uz bērnības mājām, uz Šveici, kur visi pulcējas, lai noskaidrotu tēva pēdējo gribu. Mājā viņi redz noslēpumainu sfēru, uz kuras ir iegravēti visu māsu vārdi un viņu dzimšanas vietas.
Maija kļūst par pirmo, kas nolemj uzzināt par savām saknēm. Viņa lido uz Riodežaneiro un ar vietējā rakstnieka Floriano Kintelasa atbalstu ienirst pagātnes noslēpumos, kas izrādās cieši savijušies ar leģendu par septiņām māsām un viņu noslēpumaino likteni.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.