Tan gde koncaetsja reka

€8.50

Daudzums

Autors:
Carls Martrin
Ražotājs:
KORS N
Valoda:
Russian
ISBN kods:
9785040918454
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
Судьбы художника из маленького провинциального города и дочери влиятельного политика должны были сложиться иначе. Доссу и Эбби, выходцам из разных социальных слоев, не стоило встречаться и уж тем более любить друг друга. Казалось, весь мир против их союза. Но что есть мнение ропщущей толпы для тех, кто поклялся любить друг друга до самой смерти?
Вот только разлука может оказаться очень скорой. Узнав о надвигающейся трагедии, Досс и Эбби пускаются в рискованное путешествие, чтобы спастись от неизбежного. Сто тридцать миль и десять желаний — это все, что может им помочь.
------------------------------------------------------------------------
No mazas provinces pilsētas mākslinieces un ietekmīga politiķa meitas liktenim vajadzēja būt citādam. Dosam un Abijam no dažādām sociālajām vidēm nevajadzēja satikties, vēl jo vairāk - mīlēt vienam otru. Šķita, ka visa pasaule ir pret viņu savienību. Bet kāds ir murrājošā pūļa viedoklis tiem, kuri ir apsolījuši mīlēt viens otru līdz nāvei? Filma Bet atdalīšana var notikt ļoti ātri. Uzzinot par gaidāmo traģēdiju, Doss un Ebija dodas bīstamā ceļojumā, lai izvairītos no neizbēgamā. Simt trīsdesmit jūdzes un desmit vēlmes ir viss, kas viņiem var palīdzēt.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.