Transhumanism

€22.50

Daudzums

Autors:
Viktor Pelevin
Ražotājs:
Valoda:
Russian
ISBN kods:
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
В будущем богатые люди смогут отделить свой мозг от старящегося тела — и станут жить почти вечно в особом «баночном» измерении. Туда уйдут вожди, мировые олигархи и архитекторы миропорядка. Там будет возможно все.
Но в банку пустят не каждого. На земле останется зеленая посткарбоновая цивилизация, уменьшенная до размеров обслуживающего персонала, и слуги-биороботы.
Кто и как будет бороться за власть в этом архаично-футуристическом мире победившего матриархата? К чему будут стремится очипованные люди? Какими станут межпоколенческие проблемы, когда для поколений перестанет хватать букв? И, самое главное, какой будет любовь?
Если вы не читали Виктора Пелевина, этот невероятный роман — ваша дверь в его вселенную. Знакомых с его книгами ждет мир через два века после «iPhuck-10», напоминающая о «Жизни Насекомых» композиция — и много интересного о технологиях зеленого вампиризма.
В связи с нравственным возрождением нашего общества в книге нет мата, но автору все равно удается сказать правду о самом главном.
------------------------------------------------------------------------
Turpmāk bagāti cilvēki varēs atdalīt smadzenes no novecojošā ķermeņa - un gandrīz mūžīgi dzīvos īpašā “var” dimensijā. Tur dosies līderi, pasaules oligarhi un pasaules kārtības arhitekti. Tur viss būs iespējams. Filma Bet ne visi tiks ielaisti bankā. Zaļā civilizācija pēc oglekļa emisijas, samazināta līdz apkalpojošā personāla un biorobotu kalpu skaitam, paliks uz zemes.
Kas un kā cīnīsies par varu šajā arhaiski futūristiskajā uzvarošās matriarhāta pasaulē? Uz ko čipētie cilvēki centīsies? Par kādām paaudžu problēmām kļūs, kad ar vēstulēm vairs nepietiek paaudzēm? Un pats galvenais, kāda veida mīlestība tā būs?
Ja neesat lasījis Viktoru Pelevinu, šis neticamais romāns ir jūsu durvis uz viņa Visumu. Tie, kas pazīst viņa grāmatas, atradīs pasauli divus gadsimtus pēc kompozīcijas “iPhuck -10”, kas atgādina “Kukaiņu dzīvi”, un daudz interesanta par zaļā vampīrisma tehnoloģijām.
Saistībā ar mūsu sabiedrības morālo atdzimšanu grāmatā nav neķītrības, bet autoram tomēr izdodas pateikt patiesību par vissvarīgāko.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.