ēteriskās eļļas sievietes skaistumam

€14.99

Daudzums

Autors:
Zane Java
Ražotājs:
Apgāds Zvaigzne ABC
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934079702
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
127
Grāmatā “Ēteriskās eļļas sievietes skaistumam” iekļauta noderīga informācija par ēterisko eļļu vēsturi un izmantošanas iespējām, kā arī sniegti vērtīgi padomi ēterisko eļļu kombinēšanā un daudzveidīgā lietošanā ikdienā. Zane Java grāmatas lasītājus iepazīstina ar eļļu izmantošanas metodēm un sniedz padomus aromterapijā, aromkosmetoloģijā un veselības uzlabošanā. Izdevumā atrodami ieteikumi, kā kopt seju, rokas, matus un ķermeni, kā izvairīties un mazināt gadsimta slimību – celulītu un pat kā pašu spēkiem izgatavot smaržas.

“Ja arī jūs, tāpat kā mani, iedvesmo daba un viss dabiskais, tad esat izvēlējušies īsto grāmatu! Tā palīdzēs iepazīties ar līdz šim nezināmo, bet ārkārtīgi interesanto aromterapijas pasauli. Lai izdodas!

Pirms doties šajā aizraujošajā ceļojumā, autore nedaudz iepazīstina ar sevi. Kā gan viņa, rīdziniece, divu dēlu mamma, pirms aptuveni astoņiem gadiem sāka interesēties par ēteriskajām eļļām, aizrāvās un kļuva par aromterapijas speciālisti?

“…Ikviena cilvēka dzīvē pienāk laiks, kad jāsāk aizdomāties par savu un ģimenes locekļu veselību. Kāds pārcieš smagu slimību, cits atgriežas ar atšķirīgu redzējumu no Indijas, vēl kādam, tāpat kā man, šis brīdis saistās ar bērnu piedzimšanu. Un tad rodas sapratne, ka ir ļoti svarīgi izvēlēties, ko ēst, dzert, ar ko mazgāt matus, ko ziest uz ādas un kādus līdzekļus izmantot veselības saglabāšanai un uzturēšanai. Sapratnes pamatā ir zināšanas – tās ieguvu, izstudējot plašu literatūras klāstu, mācoties un absolvējot Roberta Tiseranda dibināto ēterisko eļļu akadēmiju (The Tisserand Institute), noklausoties ļoti daudzus vebinārus un vēl, vēl, vēl… Tagad droši apgalvoju, ka vienmēr var papildu lietot ēteriskās eļļas, jo tās spēcina organismu. Pareizi izvēlētas ēteriskās eļļas iedarbojas gan nomierinoši, gan stimulējoši. Tās spēj dziedināt un veicina organisma aizsargspējas un imunitāti. Ir zinātniski pierādīts, ka ēteriskās eļļas ārstē gan cilvēka miesu, gan garu. Tādēļ lasiet šo grāmatu un ļaujieties piedzīvojumam – ceļojumam aromātisko eļļu pasaulē!” Zane Java

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.