Bērni, kuriem ir autisms un Aspergera sindroms

€5.99

Daudzums

Autors:
Vanda Vaclava, Ulla Aldenrūda, Stēfans I
Ražotājs:
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2012
Lapaspušu skaits:
143
Vēlmi pēc konkrētiem priekšlikumiem un ieteikumiem, lai bērnam palīdzētu dažādās ikdienas situācijās un labāk saprastu, kā viņš domā, izteikuši daudzi vecāki, sociālās aprūpes un izglītības iestāžu darbinieki, kas ik dienu tiekas ar bērniem, kuriem ir autisms vai Aspergera sindroms.

Psiholoģei Vandai Vaclavai ir divdesmit gadu darba pieredze, strādājot par bērnu aprūpes iestāžu personāla padomdevēju. Viņas darba metodes nereti bijušas praktiskas un netradicionālas. Grāmatā aprakstīti daudzi piemēri no Vandas Vaclavas prakses un izklāstītas viņas pārdomas un padomi, kas uzkrājušies gadu gaitā. Speciālā pedagoģe Ulla Aldenrūda un psihologs Stēfans Ilsteds pārskatījuši un sakārtojuši tekstu. Grāmata ir bagātīgi ilustrēta ar Stēfana Ilsteda fotogrāfijām. Viņš ir arī grāmatas grafiskā veidola autors.

“Kā rīkoties, lai palīdzētu bērnam?” Ļoti svarīgi bērnam izveidot skaidru dienas struktūru, kā arī attīstīt viņa sazināšanās spējas ar apkārtējo pasauli. Katrs bērns, kuram ir autisms vai Aspergera sindroms, ir vienreizējs un viņa personība – neatkārtojama. Šiem bērniem un jauniešiem turklāt ir dažāds intelektuālo un funkcionālo spēju līmenis. Autori cer, ka grāmatas tulkojums latviešu valodā palīdzēs labāk izprast šos bērnus.

Latviešu valodā tulkojusi Dagnija Lapsa.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.