Mirušo dvēseļu ciems

AKCIJA
€15.50
€9.95

Daudzums

Autors:
Kamilla Stēna
Ražotājs:
Jumava
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934204869
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
327
Ir 1959. gada augusts. Pēc dīvaina izsaukuma pa telefonu divi policisti ir ceļā uz nomaļām raktuvēm Silvertjernā, kas atrodas kādā Norlandes mežā. Kad viņi to sasniedz, tur ir kluss kā kapā, šķiet, ka zeme būtu aprijusi visus iedzīvotājus. Tomēr pēkšņi policisti atklāj ko briesmīgu — asinīm noplūdušu sievietes līķi tirgus laukumā pie kauna staba. Nelaimīgā ir nomētāta ar akmeņiem līdz nāvei. Pēc brīža tālumā atskan zīdaiņa raudas.
2019. gads. Alise Lindštedta tikko Stokholmā pabeigusi kino augstskolu un plāno uzņemt dokumentālo filmu par Silvertjernu. Ar nelielu uzņemšanas grupu viņa dodas uz pamesto vietu. Viņa vēlas izpētīt, kāpēc drīz vien pēc raktuvju slēgšanas nenoskaidrotos apstākļos 1959. gadā ir pazuduši visi Vidusnorlandes kalnraču ciemata Silvertjernas 900 iedzīvotāji. Pats ciemats kopš tā laika ir palicis tikpat kā neskarts. Taču šī vieta tik viegli neatklāj savus noslēpumus. Atgadās dīvainas lietas, un drīz vien iet bojā pirmais uzņemšanas grupas dalībnieks.

Par autori
Kamilla Stēna ir dzimusi 1992. gadā. Upsalas Universitātē studējusi psiholoģiju. Jau agri sākusi interesēties par politiku un dažādām zviedru avīzēm veido rakstus par feminismu, rasismu un aktuālo politisko klimatu. Kopā ar savu māti, bestselleru autori Viveku Stēnu, viņa jau ir uzrakstījusi vairākas grāmatas. “Mirušo dvēseļu ciems” ir Kamillas Stēnas debija trillera žanrā.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.