9780194523929

Headway (5th Edition) Beginner Student\'s Book with Student\'s Resource Centre

€22.99

Daudzums

Autors:
Ražotājs:
Oxford University Press
Valoda:
ISBN kods:
9780194523929
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
Headway 5th edition provides fresh, relevant English instruction needed for success today.
Headway and its award-winning authors, Liz and John Soars, are names that have become synonymous with English Language teaching and learning. Teach with Headway's perfectly-balanced grammar and skills syllabus, based on the course's world-renowned methodology.
Headway 5th edition retains the course's trusted methodology and has been updated with new texts, topics and digital resources.
The Student's Book provides all the language and skills students need to improve their English, with grammar, vocabulary, and skills work in every unit. New Online Practice is fully integrated with the course material, ensuring relevant and useful practice outside the classroom.
------------------------------------------------------------------------
Headway 5. izdevums nodrošina svaigu, atbilstošu angļu valodas apmācību, kas nepieciešama šodienas panākumiem.
Headway un tā godalgotie autori Liza un Džons Soars ir vārdi, kas kļuvuši par angļu valodas mācīšanas un mācīšanās sinonīmu. Māciet, izmantojot Headway perfekti sabalansēto gramatikas un prasmju programmu, pamatojoties uz kursa pasaulslaveno metodiku.
Headway 5. izdevums saglabā kursa uzticamo metodiku un ir papildināts ar jauniem tekstiem, tēmām un digitālajiem resursiem.
Studentu grāmata nodrošina visas valodas un prasmes, kas studentiem nepieciešamas, lai uzlabotu angļu valodu, un gramatika, vārdu krājums un prasmes darbojas katrā vienībā. Jaunā tiešsaistes prakse ir pilnībā integrēta kursa materiālos, nodrošinot atbilstošu un noderīgu praksi ārpus klases.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.