Bright Ideas 6 Activity Book with Online Practice

€10.80

Daudzums

Autors:
Ražotājs:
Oxford University Press
Valoda:
ISBN kods:
9780194111614
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
How do we learn things? How does nature affect us? What can we predict about the future?

With a strong focus on the development of reading and writing skills through interactive learning, Bright Ideas Level 6 offers extensive exam and literacy support with the benefit of innovative content and familiar topics.

Using 'Big Questions' to challenge students and promote the development of 21st century skills in areas such as critical thinking, the course links the classroom with the 'real world' and encourages the sharing of ideas through communication and collaboration.

The comprehensive package of integrated print and digital material challenges traditional methods of learning with exciting new resources and activities that are adaptable to all teaching situations.
------------------------------------------------------------------------
Kā mēs mācāmies lietas? Kā daba ietekmē mūs? Ko mēs varam paredzēt par nākotni?

Īpaši koncentrējoties uz lasīšanas un rakstīšanas prasmju attīstīšanu, izmantojot interaktīvu mācīšanos, Bright Ideas Level 6 piedāvā plašu eksāmenu un lasītprasmes atbalstu, izmantojot novatorisku saturu un pazīstamas tēmas.

Izmantojot “Lielos jautājumus”, lai izaicinātu studentus un veicinātu 21. gadsimta prasmju attīstību tādās jomās kā kritiskā domāšana, kurss sasaista klasi ar “reālo pasauli” un mudina dalīties idejās, sazinoties un sadarbojoties .

Visaptverošais integrēto drukas un digitālo materiālu komplekts izaicina tradicionālās mācīšanās metodes ar aizraujošiem jauniem resursiem un aktivitātēm, kas ir pielāgojamas visām mācību situācijām.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.