Atgriezies, ērgli!

AKCIJA
€11.50
€9.20

Daudzums

Autors:
Edgars Niklasons
Ražotājs:
Lietusdārzs
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934576140
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
101
“Atgriezies, ērgli!” – jau grāmatas nosaukums pauž, ka starp putnu un Pirkstiņu izveidojas ciešas attiecības.

Stāsta autors Edgars Niklasons (dz. 1988) ir labi pazīstams teātra režisors un dramaturgs, īpaši bērnu un jauniešu izrāžu iestudētājs vairākos teātros. Nesen viņš kļuvis par štata režisoru Latvijas Leļļu teātrī, kur līdz šim jau iestudējis vairākas izrādes viesrežisora statusā.

Lai gan teātros Edgars Niklasons darbojies intensīvi un veiksmīgi, sens viņa sapnis bijis arī sarakstīt grāmatu bērniem. Autors apgalvo, ka esot bijis jāpaiet krietnam laikam, līdz viņu sameklējis īstais stāsts. Grāmatā attēlotā vide un notikumi ir izdomāti, tomēr jaušams, ka šajā darbā ieaudusies autora bērnības pieredze. Lasītāju gaida satraucošā sajūta, ka tepat vien pagalmā, sētā, dārzā, labi pazīstamā vietā var atgadīties neparasti notikumi.

Stāsta autors pats veidojis savdabīgas grāmatas ilustrācijas.

Darbs piemērots gan bērniem, kuru vecums ir tuvs galvenā varoņa Pirkstiņa septiņiem gadiem, gan nedaudz vecākiem lasītājiem. Tas var saistīt vairākus vienas ģimenes bērnus, jo izvirza jautājumus, uz kuriem atbildes var meklēt kopā. Vai tā varēja būt? Vai Latvijā ir jūras ērgļi? Vai kādreiz kāds ir izbēdzis no zoodārza? Vai mēs arī varam ko tādu piedzīvot? Ko tu darītu, ja...

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.