9789934574702
bistamais-darzins-2
bistamais-darzins-3
bistamais-darzins-4

Bīstamais dārziņš

AKCIJA
€12.95
€11.01

Daudzums

Autors:
Zane Volkinšteine
Ražotājs:
Liels un mazs
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934574702
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
65
Grāmata sastāv no 10 stāstiņiem, kuros vecākā māsa Jete stāsta savam mazajam brālītim Bruno, kurš pavisam drīz sāks iet bērnudārzā, kā tur klājies viņai, lai palīdzētu brālim pārvarēt nedrošību. Taču, lai gan Bruno īsti nezina, kā rit dzīve bērnudārzā, ik pa laikam viņam nākas pabrīnīties un uzdot jautājumus, uz kuriem Jete vienmēr veikli atrod atbildes.

Lasītājam jau pēc pirmā vakara stāsta rodas nojausma, ka varbūt viss nav tā, kā šķiet. Māmiņa atceras, kā mazā Jete, kas vēl nemaz nav pratusi labi runāt, pirmajā bērnudārza dienā tikai sēdējusi audzinātājai klēpī, neļaujot audzinātājai piecelties - bet Jetes stāstā šī pirmā iepazīšanās ar dārziņu izskatās pavisam citādi: dārziņā ir mājdzīvnieku diena, kāds tētis, kas strādā zoodārzā, savai meitai atvedis žirafi vārdā Teleskops, žirafe iebāž kaklu pa logu otrā stāva istabā, un pēc tam bērni, sasēdušies uz žirafes kakla, auļo pa ielām līdz pat zoodārzam… Jetes stāstos dārziņā tiešām katru dienu notiek aizraujošas un nereti – bīstamas lietas.

Kad beidzot pienāk Bruno pirmā diena bērnudārzā, viņš pavēsta, ka viss esot bijis labi, bet pavisam citādāk nekā māsai. Un tūlīt pat zēns pieprasa, lai tagad Jete sāk viņam stāstīt par savu skolu – jo ir tik interesanti dzīvot stāstos.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.