One Pan Perfect

AKCIJA
€31.90
€27.12

Daudzums

Autors:
Donna Hay
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781460760482
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
272
Donna loves to make it easy for home cooks. Her stunning new cookbook, One Pan Perfect - featuring over 120 recipes for simple, easy, no-fuss deliciousness which only need one pot, pan, tray or bowl - will take you from the kitchen to the table in no time at all, and make your whole family happy.
We all want to find ways to cook faster, smarter and tastier than ever before, to sit back and let big, punchy flavours do the heavy lifting with just a single pan, pot, tray or dish. One Pan Perfect is the only book you need to prepare almost-instant, all-in-one meals that are super-delicious and better for you. Think fast, tasty new twists on all your favourites, plus all-new flavour combinations to explore, ready to dial up your weeknight family dinners and lazy weekend lunches.
One Pan Perfect is peppered with all the tips, tricks and how-tosto shortcut your way through the kitchen. You can even scan the QR codes throughout the book with your phone and bring the book to life through a series of instant videos that will lift your cooking game to new heights. This is fast, fresh deliciousness, all-in-one cooking at its absolute tastiest!
------------------------------------------------------------------------
Donnai patīk to atvieglot mājas pavāriem. Viņas satriecošā jaunā pavārgrāmata One Pan Perfect — tajā ir vairāk nekā 120 receptes vienkāršai, vienkāršai un bezrūpīgai gardumam, kam nepieciešams tikai viens katls, panna, paplāte vai bļoda. padarīt laimīgu visu savu ģimeni.
Mēs visi vēlamies atrast veidus, kā gatavot ātrāk, gudrāk un garšīgāk nekā jebkad agrāk, sēdēt un ļaut lielām, asām garšām paveikt smago, izmantojot tikai vienu pannu, katlu, paplāti vai trauku. One Pan Perfect ir vienīgā grāmata, kas jums nepieciešama, lai pagatavotu gandrīz tūlītējas, daudzfunkcionālas maltītes, kas ir īpaši gardas un labākas jums. Padomājiet par ātriem, garšīgiem jauniem pavērsieniem visiem saviem iecienītākajiem, kā arī pilnīgi jaunas garšu kombinācijas, ko izpētīt, un esat gatavs iezvanīt nedēļas vakara ģimenes vakariņas un slinkas nedēļas nogales pusdienas.
One Pan Perfect ir pārpildīts ar visiem padomiem, trikiem un īsceļiem, kas palīdzēs jums iziet cauri virtuvei. Jūs pat varat skenēt QR kodus visā grāmatā ar tālruni un atdzīvināt grāmatu, izmantojot virkni tūlītēju videoklipu, kas pacels jūsu gatavošanas spēli jaunos augstumos. Šis ir ātrs, svaigs gardums, viss vienā ēdiena gatavošana visgaršīgākajā!

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.