The Daily Laws: 366 Meditations on Power, Seduction, Mastery, Strategy and Human Nature

AKCIJA
€24.90
€21.16
Autors:
Robert Greene
Ražotājs:
Profile Books Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781788168540
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
464
Over the last 22 years, Robert Greene has provided insights into every aspect of being human whether that be getting what you want, understanding others' motivations, mastering your impulses, and recognizing strengths and weaknesses. The Daily Laws distills that wisdom into daily entries.

Each entry delivers refined and concise wisdom from one of his books, in an easy to digest lesson that will only take a few minutes to read, as well as a Commandment -- a prescription or prompt for the reader to follow.

Not only is The Daily Laws the perfect entry point for those new to Greene's penetrating insight, but it will also help the many Greene fans throughout the world understanding and internalizing the many lessons that fill his books. It is a guide to a lifetime of reading and re-reading about power, seduction, strategy, psychology and human nature.
------------------------------------------------------------------------
Pēdējo 22 gadu laikā Roberts Grīns ir sniedzis ieskatu visos cilvēcības aspektos, vai tas ir iegūt to, ko vēlaties, saprast citu motivāciju, apgūt savus impulsus un atpazīt stiprās un vājās puses. Dienas likumi šo gudrību pārvērš ikdienas ierakstos.

Katrs ieraksts sniedz izsmalcinātu un kodolīgu gudrību no vienas viņa grāmatas viegli uztveramā stundā, kuras lasīšana prasīs tikai dažas minūtes, kā arī bausli - recepti vai pamudinājumu lasītājam sekojiet.

Dienas likumi ir ne tikai ideāls ieejas punkts tiem, kas iesāk Grīna caurspīdīgo ieskatu, bet arī palīdzēs daudziem Grīna faniem visā pasaulē izprast un ņemt vērā daudzās mācības, kas aizpilda viņa grāmatas. Tas ir ceļvedis mūža lasīšanai un atkārtotai lasīšanai par spēku, vilinājumu, stratēģiju, psiholoģiju un cilvēka dabu.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.