Witchcraft. The Library of Esoterica

AKCIJA
€38.90
€33.07
Autors:
Thunderwing
Ražotājs:
Taschen GmbH
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9783836585606
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
520
Initiating readers in the fascinating and complex history of witchcraft, from the goddess mythologies of ancient cultures to the contemporary embrace of the craft by modern artists and activists, this expansive tome conjures up a breathtaking overview of an age-old tradition. Rooted in legend, folklore, and myth, the archetype of the witch has evolved from the tales of Odysseus and Circe, the Celtic seductress Cerridwen, and the myth of Hecate, fierce ruler of the moonlit night. In Witchcraft we survey her many incarnations since, as she shape-shifts through the centuries, alternately transforming into mother, nymph, and crone-seductress and destroyer.

Edited by Jessica Hundley, and co-edited by author, scholar, and practitioner Pam Grossman, this enthralling visual chronicle is the first of its kind, a deep dive into the complex symbologies behind witchcraft traditions, as explored through the history of art itself. The witch has played muse to great artists throughout time, from the dark seductions of Francisco Jose de Goya and Albrecht Durer to the elegant paean to the magickal feminine as re-imagined by the Surrealist circle of Remedios Varo, Leonora Carrington, and Leonor Fini. The witch has spellbound through folktales and dramatic literature as well, from the poison apples of The Brothers Grimm, to the Weird Sisters gathered at their black cauldron in Shakespeare's Macbeth, to L. Frank Baum's iconic Wicked Witch of the West, cackling over the fate of Dorothy.

Throughout this entrancing visual voyage, we'll also bear witness to the witch as she endures persecution and evolves into empowerment, a contemporary symbol of bold defiance and potent nonconformity. Featuring enlightening essays by modern practitioners like Kristen J. Sollee and Judika Illes, as well interviews with authors and scholars such as Madeline Miller and Juliet Diaz, Witchcraft includes a vast range of cultural traditions that embrace magick as spiritual exploration and creative catharsis.
------------------------------------------------------------------------
Sākot lasītājus aizraujošajā un sarežģītajā burvības vēsturē, sākot ar seno kultūru dievietes mitoloģijām un beidzot ar mūsdienu mākslinieku un aktīvistu amatu apskatu, šis plašais toms rada elpu aizraujošu pārskatu par mūžseno tradīciju. Leģendās, folklorā un mītos sakņotais raganas arhetips ir izveidojies no pasakām par Odiseju un Circi, ķeltu pavedinātāju Cerridvenu un mītu par Hecate, nikno mēness nakts valdnieku. Raganībā mēs aplūkojam viņas daudzos iemiesojumus, jo, mainoties gadsimtiem, viņa forma mainās, pārmaiņus pārvēršoties par māti, nimfu un kronīšu pavedinātāju un iznīcinātāju.

Rediģēja Džesika Hundlija un kopīgi rediģēja autors, zinātnieks un praktiķis Pams Grosmans, šī aizraujošā vizuālā hronika ir pirmā šāda veida, dziļa ienirt sarežģītajās simboloģijās, kas slēpjas raganu tradīcijās. pati mākslas vēsture. Ragana visu laiku ir spēlējusi mūzi pie izciliem māksliniekiem, sākot no Fransisko Hosē de Goja un Albrehta Durera tumšajiem pavedinājumiem, beidzot ar eleganto izmisumu un beidzot ar burvju sievišķību, kā to atkārtoti iedomājies Remedios Varo, Leonora Carrington un Leonor Fini sirreālistu loks. Ragana ir apburta arī tautas pasakās un dramatiskajā literatūrā, sākot ar Brāļu Grimmu indīgajiem āboliem un beidzot ar dīvainajām māsām, kas sapulcējušās pie sava melnā katla Šekspīra Makbetā, līdz L. Franka Bauma ikonai Rietumu ļaunajai raganai, kas žēlojas par likteni. no Dorotijas.

Visā šajā aizraujošajā vizuālajā ceļojumā mēs arī liecināsim raganai, kad viņa pārcieš vajāšanas un pārvēršas pilnvarojumā, kas mūsdienās ir drosmīgas izaicinājuma un spēcīgas neatbilstības simbols. Raksturojot burvīgas esejas no tādiem mūsdienu praktiķiem kā Kristena J. Sollee un Judika Illes, kā arī intervijas ar tādiem autoriem un zinātniekiem kā Madeline Miller un Džuljeta Diaza, burvība ietver plašu kultūras tradīciju klāstu, kas ietver maģiju kā garīgu izpēti un radošu katarsi.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.