You Look Like a Thing and I Love You

AKCIJA
€13.90
€11.12

Daudzums

Autors:
Janelle Shane
Ražotājs:
Headline Publishing Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781472269010
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
272
I can’t think of a better way to learn about artificial intelligence, and I’ve never had so much fun along the way’ Adam Grant, New York Times bestselling author of Originals and Option B
AI is the technology of the future, but how does it actually work? A hilarious, transporting look under the hood of the technology that’s changing the world – and why it’s dumber than we think
You Look Like a Thing and I Love You is one of the best pickup lines ever . . . according to an artificial intelligence trained by scientist Janelle Shane, creator of the popular blog AI Weirdness. She makes silly AIs that learn how to name paint colors, create the best recipes, and even flirt (badly) with humans – all to understand the technology that governs so much of our human lives.
We rely on AI every day for recommendations, for rust AI with matters of life and death, on the road and in our hospitals. But how smart is AI really . . . and how does it solve problems, understand humans, and drive self-driving cars?
This hilarious introduction to the most interesting science of our time, shows us how these programs learn, fail, and adapt – and how they reflect both the best and the worst of humanity.
------------------------------------------------------------------------
Es nevaru iedomāties labāku veidu, kā uzzināt par mākslīgo intelektu, un man nekad nav bijis tik jautri šajā ceļā. ”Ādams Grants, New York Times bestselleru oriģinālu un B varianta autors - AI ir tehnoloģija nākotnē, bet kā tas patiesībā darbojas? Jautrs, aizraujošs izskats zem tehnoloģijas pārsega, kas maina pasauli - un kāpēc tas ir dumjāks, nekā mēs domājam - You Look Like a Thing and I Love You ir viena no visu laiku labākajām pikapu līnijām. . . saskaņā ar mākslīgo intelektu, kuru apmācījusi populārā emuāra AI Weirdness izveidotāja zinātniece Žanella Šeina. Viņa veido muļķīgus mākslīgos intelektu, kas iemācās nosaukt krāsu krāsas, izveido labākās receptes un pat flirtē (slikti) ar cilvēkiem - lai saprastu tehnoloģiju, kas regulē tik daudz mūsu cilvēku dzīves.
Mēs katru dienu paļaujamies uz AI, lai saņemtu ieteikumus, par rūsējošu AI ar dzīvības un nāves jautājumiem, ceļā un mūsu slimnīcās. Bet cik gudrs ir AI. . . un kā tas risina problēmas, saprot cilvēkus un brauc ar pašbraucošām automašīnām?
Šis jautrais ievads mūsu laika interesantākajā zinātnē parāda mums, kā šīs programmas mācās, neizdodas un pielāgojas - un kā tās atspoguļo gan labāko, gan sliktāko cilvēci.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.