Zinātniskās darbības metodoloģija: starpdisciplinārā perspektīva

AKCIJA
€34.00
€27.20
Autors:
Ražotājs:
Rīgas Stradiņa Universitāte
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934563799
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
608
Šī grāmata - "Zinātniskās darbības metodoloģija: starpdisciplināra perspektīva" ir būtiski pārstrādāts un ievērojami papildināts 2016.gadā iznākušās kolektīvās monogrāfijas "Pētniecība: teorija un prakse" izdevums.
Uzsverot pētniecības lomu sabiedrības ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanā, tās nozīmi augstākās izglītības studiju procesā un praktiķu profesionālajā darbībā, grāmatā ir aprakstīta mūsdienu zinātniskās pētniecības sistēma. Izdevuma 11 nodaļās ir aplūkoti gan pētniecības filozofiskie un teorētiskie pamatjautājumi, gan sniegtas konkrētas norādes pētnieciskā darba veikšanai. Grāmatas recenzents, Pensilvānijas pavalsts universitātes (ASV) emeritētais profesors Juris G. Draguns norāda, ka grāmata sniegs pilnīgāku un autentiskāku priekšstatu par to, kā pētnieki gūst jaunas atziņas par cilvēkiem un sabiedrību, kā tās pārbauda un pielieto dažādos praktiskos kontekstos.
Grāmata ir tapusi, sadarbojoties Latvijas un ārvalstu augstskolu mācībspēkiem, kas līdztekus akadēmiskajam darbam veic arī pētniecisko darbu. Tā būs noderīga gan augstskolu studentiem, gan jaunajiem un arī jau pieredzējušiem pētniekiem sociālo, veselības aprūpes un izglītības zinātņu jomā. Izveidotais materiāls būs izmantojams arī dažādu nozaru speciālistu ikdienas profesionālajā darbībā.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.